Pomoc Baletina

Pomoc Baletina – Najczęściej zadawane pytania
tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące naszej oferty. W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najczęściej zadawane pytania.

Wszystkie produkty wystawione na stronie internetowej baletina.pl można nabyć w naszych sklepach stacjonarnych. Wykaz naszych sklepów znajdziesz tutaj. Może jednak się zdarzyć, że dany produkt nie będzie chwilowo dostępny lub całkiem wycofany z powodu zakończenia danej kolekcji w sklepie stacjonarnym, dlatego warto do nas zadzwonić lub wysłać zapytanie odnośnie interesującego Cię produktu.
Można do nas zadzwonić w celu rezerwacji produktu i odebrać osobiście w wybranym przez siebie sklepie. Każdy produkt ma unikalny kod, który należy podać w celu szybszej identyfikacji w rozmowie z konsultantem. Kod produktu znajduje się w opisie i jest to litera wraz z trzy cyfrowym numerem (np. b444)
Możesz do nas zadzwonić, wysłać zapytanie drogą mejlową lub odwiedzić, któryś z naszych sklepów stacjonarnych i sprawdzić bezpośrednio u sprzedawcy.
Nie pobieramy, żadnych zaliczek ani opłat związanych z rezerwacją towaru przez internet.
Na odebranie zarezerwowanego towaru masz 3 dni od daty zgłoszenia rezerwacji . Rezerwacje możesz przedłużyć po wcześniejszym ustaleniu ze sprzedawcą.
Nie musisz za niego płacić! Możesz zrezygnować albo zainteresować się innym produktem z naszej kolekcji wystawionym w sklepie stacjonarnym. Rezerwacja danego towaru nie zobowiązuje Ciebie do zakupu.
Oczywiście w każdym z naszych sklepów jest możliwość dokonania płatności kartą.
Można zadzwonić lub wysłać wiadomość do nas i poinformować o rezygnacji, lub poprawić rezerwacje.
Ogólnie nasza sprzedaż opiera się na sklepach stacjonarnych i nie prowadzimy sprzedaży internetowej.

PRACA

Możesz wysłać nam swoje CV drogą elektroniczną, lub zostawić w którymś z naszych sklepów. Nie zapomnij o dopisaniu w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

INFOLINIA

Telefon

+48 731791543

EMAIL

sklep@baletina.pl

Modowe inspiracje Baletina
Nasze salony